Ferienhaus Doris

Belangrijkste voorzieningen

  • 105 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 3-slaapkamer Ferienhaus Doris Heimbach bevindt zich op 3 km van de Rurtalsperre Schwammenauel en biedt een speelkamer voor het vermaak van de gasten.

    De Verbrannter Berg is binnen 10 minuten rijden gesitueerd. De 105 m² grote villa ligt op afstand van 6 km van culturele bezienswaardigheden zoals het Kasteelmuseum. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Abdij van Mariawald, gelegen binnen 15 minuten rijden.

    Dit vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Een complete keuken is uitgerust met voorzieningen, waaronder een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Hasenfelder Hof ligt in de buurt van Ferienhaus Doris en verwent gasten met gerechten uit de Duitse keuken. Kapelle busstation is vlak om de hoek van deze gesitueerde in Heimbach Ferienhaus Doris gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 10:00

    Kameropties bij Ferienhaus Doris Heimbach

    Dit vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Doris Heimbach Buitenkant foto Ferienhaus Doris Heimbach Kamer foto Ferienhaus Doris Heimbach Kamer foto Ferienhaus Doris Heimbach Restaurant foto Ferienhaus Doris Heimbach Faciliteiten foto Ferienhaus Doris Heimbach Wastafels foto Ferienhaus Doris Heimbach Faciliteiten foto Ferienhaus Doris Heimbach Keuken foto Ferienhaus Doris Heimbach Keuken foto Ferienhaus Doris Heimbach Voorzieningen foto
    Huis "Holiday" met Drie Slaapkamers

    Grootte: 105 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienhaus Doris Heimbach

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienhaus Doris Heimbach

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Ferienhaus Doris een keuken?
      Ja, in Ferienhaus Doris is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere de Abdij van Mariawald (2 km), de Rurtalsperre Schwammenauel 3) en de Verbrannter Berg 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Doris Heimbach